Tko je najmlađi igrač koji je osvojio Svjetski kup?

Doctor Super Casinos » Pitanja i odgovori » Tko je najmlađi igrač koji je osvojio Svjetski kup?

Posljednje ažurirano

Je li vijak Usain brži od Mbappea?

Međutim, odgovor mora biti blag ne. Mbappeova najveća brzina od 23.6 mph nije održivo tijekom 100 metara. Ako je Mbappe istom brzinom pokrenuo čitavih 100 metara, srušit će trenutni svjetski rekord od 9.58 sekundi (drži vijak) i završite udaljenost u 9.49 sekundi.

Koliko je imao Mbappe kad je pobijedio u ligi s Monakom?

Prije pet godina danas, star 17 godina i 282 dana, Kylian Mbappé debitovao je s UEFA Ligi prvaka s Monakom kao zamjenu u 77. minuti u remiju 1-1 protiv Leverkusena. Mjerimo njegov otisak UEFA natjecanja.

Koliko je godina imao Pele u svom prvom Svjetskom kupu?

17-godišnji
Dugi, sunčani dani švedskog ljeta pružili su zlatnu pozadinu prvom trijumfu FIFA-inog Svjetskog kupa 1958. godine, godinu dana u kojoj je a 17-godišnji Nazvan Pele najavio je svoju prisutnost nogometnim navijačima širom svijeta.

Je li Pele osvojio Svjetski kup u 16?

Rođen Edson Arantes do Nascimento, čovjek koji će postati poznat kao Pelé, izbio je na svjetsku nogometnu scenu u dobi od 16 godina, izvrsno i za klupsku ekipu Santos i na brazilsku nacionalnu stranu. Do kraja karijere, Pelé je s Brazilom osvojio tri FIFA Svjetska kupa, najviše pobjeda na Svjetskom kupu od strane bilo kojeg igrača.

Je li Pele ikad osvojio Svjetski kup?

Igrač brazilskog nogometa (nogometni) Pelé smatra se možda najvećim igračem u povijesti igre. U svoje je vrijeme vjerojatno bio najpoznatiji i možda najbolje plaćeni sportaš na svijetu. Bio je dio brazilskih reprezentacija koje su pobijedile Tri prvenstva u Svjetskom kupu (1958, 1962 i 1970).

Koji je najmlađi igrač koji je osvojio Ballon d ili?