Doctor Super Casinos » Pitanja i odgovori » Koji je tim pobijedio u ICC -u ispod 19 godina?

Posljednje ažurirano

Koji je osvojio većinu Svjetski kup mlađe od 19 godina?

Indija
U Indijski tim za kriket je najuspješniji tim na popisu pobjednika Svjetskog kupa mlađih od 19 godina, s pet naslova do svog imena. Predvođen Mohammadom Kaifom, Indija je 2000. godine osvojila svoj prvi naslov Svjetskog kupa ispod 19 godina.

Je li Indija osvojila Svjetsko prvenstvo ispod 19 godina?

Indija U-19 dječaci pokazali su vrhunsku vještinu i zrelost koje prkose godinama kako bi podigli rekordni peti svjetski naslov. Od skipera i udaranja glasnoće Yash Dhull do zvijezde naslove sukoba Raj Bawa, pogledajte njihove priče Indian Express preneseni tijekom Svjetskog kupa kriketa mlađih od 19 godina na North Sound-u, Antigua.

Koji je osvojio U19 Svjetski kup 2017?

Indija
Majot Vodi Indiju mlađe od 19 godina do slave Svjetskog kupa.

Šibice 48

Koji je pobjednik ICC -a ispod 19 Svjetskog kupa 2022?

Indija
U finalu, Indija je pobijedila Englesku od četiri hica da osvoji svoj peti svjetski kup kriketa ispod 19 godina. Dewald Brevis iz Južne Afrike proglašen je igračem turnira, nakon što je postigao 506 trčanja.

2022. ICC Svjetsko prvenstvo u kriketu ispod 19 godina.
Datumi 14. siječnja – 5. veljače 2022
Domaćin (i) Zapadna Indija
Prvaci Indija (5. naslov)
Trkači Engleska

Koji je osvojio 2020 Under 19 kriket Svjetsko prvenstvo?

Bangladeš
Bangladeš Osvojite U19 Svjetski kup! Bangladeš je osvojio ICC U19 kriket Svjetski kup 2020! Otkažili su preostalih šest trčanja s Sushant Mishre, a Rakibul Hasan je pogodio pobjedničke trke.

Tko je najviši trčanje u povijesti turnira?

SR Tendulkar

Što je konačno ploče?

Konačno je ploča doigravanje između gubitnika oba polufinala . Dakle, u osnovi se momčadi bore za treće mjesto, a tim koji pobjeđuje čak je dat tanjur poput izgleda Trophy (ne znam je li ime odabrano na temelju izgleda trofeja ili trofeja samo je utjecaj imena ).