Koji je osvojio najboljeg igrača u Svjetskom kupu 2010. godine?

Doctor Super Casinos » Pitanja i odgovori » Koji je osvojio najboljeg igrača u Svjetskom kupu 2010. godine?

Posljednje ažurirano

Tko je bio na drugom mjestu u Svjetskom kupu 2010?

2010. FIFA Svjetski kup Južna Afrika ™
  • Pobjednik. Španjolska.
  • Drugi. Nizozemska.
  • Treće mjesto. Njemačka.
  • Četvrto mjesto. Urugvaj.

Koji je postigao prvi gol Svjetskog kupa 2010?

Siphiwe tshabalala U tijeku je FIFA Svjetski kup 2010. na prvi najsavršeniji način zamisliv. U prvoj utakmici finala Svjetskog kupa koja se ikada igrala u Africi, Tshabalala je tu priliku obilježila jednim od onih posebnih ciljeva gdje se svi sjećaju tamo gdje su bili kad su pogodili mrežu.
U finalu, Njemačka je pobijedila Argentinu 1–0 nakon dodatnog vremena za osvajanje turnira i osiguranje četvrtog svjetskog naslova u zemlji, prvu nakon njemačkog ponovnog ujedinjenja 1990. godine, kada su kao zapadna Njemačka također pobijedili Argentinu istim rezultatom u 90 minuta u finalu Svjetskog kupa.

Tko je Bog nogometa?

Dakle, tko je Bog nogometa? Odgovor bi bio argentinski nogometaš, Diego Maradona.

Tko najviše zlatnih kuglica?

Lionel Messi Osvojio je nagradu rekord sedam puta, a slijedi Cristiano Ronaldo s pet.

Koji je pobijedio u posljednjem FIFA?

Francuska
FIFA Svjetski kup 2018. godine, čiji je domaćin Rusija, pobijedio je Francuska, koji je u vrijeme regulacije pobijedio Hrvatsku 4–2. Posljednji meč Svjetskog kupa posljednje je od natjecanja, a rezultat određuje koja je zemlja proglašena svjetskim prvacima.

Koji je najviši pobjednik Svjetskog kupa?

Brazil
Pobjednici pobjednika Svjetskog kupa:
Tim Titula Trkači
Brazil 5 (1958, 1962, 1970, 1994, 2002) 2 (1938, 1978)
Njemačka* 4 (1954, 1974, 1990, 2014) 4 (1966, 1982, 1986, 2002)
Italija 4 (1934, 1938, 1982, 2006)
Argentina 3 (1930, 1990, 2014)

Koji je osvojio 2018. FIFA Svjetski kup?

Francuska bili su okrunjeni prvaci po drugi put u povijesti i za prvi otkako su bili domaćini 1998. godine nakon što su pobijedili Hrvatsku 4-2 u onome što će se smanjiti kao jedno od najuzbudljivijih finala Svjetskog kupa ikad.

Koji je postigao prvi gol Svjetskog kupa?

Lucien Laurent
U prvom krugu, Francuska Lucien Laurent postigao prvi gol Svjetskog kupa. U svojoj drugoj igri, Francuska je izgubila od Argentine 1-0 uslijed kontroverze zbog sudija koji su završili u igri šest minuta ranije.

Koji je osvojio Svjetski kup 2008?

Nogometni klub Manchester United
Ujedinjeni na vrhu svijeta. Godina 2008. zasigurno je trebala pamtiti Nogometni klub Manchester United. Prvaci Engleske, prvaci Europe i sada prvaka svijeta zbog njihove pobjede od 1-0 nad Ligom de Quito u finalu FIFA klupskog Svjetskog kupa. Učinili su to na teži način.